Medarbejdere hos RERON

René Lynggaard

René Lynggaard
Adm. Direktør
rene@reron.dk

Kim Rusbjerg

Kim Rusbjerg
Entrepriseleder
kim@reron.dk

Per Futtrup
Entrepriseleder
per@reron.dk

Torsten Nielsen

Torsten Nielsen
Landmåler
torsten@reron.dk

Projektledere

Simon F. Lynggaard

Simon F. Lynggaard
Projektleder
simon@reron.dk

Brian Johansen

Brian Johansen
Projektleder
brian@reron.dk

Michael Bach

Michael Bach Stenholt
Projektleder
michael@reron.dk

John Gregersen

John N. Gregersen
Projektleder
john@reron.dk

Dennis Larsen
Projektleder
dennis@reron.dk

Jens O. Jørgensen

Jens O. Jørgensen
Projektleder
jens@reron.dk

Lasse Lynggaard

Lasse Lynggaard
Projektleder
lasse@reron.dk

Jacob Hammer

Jacob Hammer Jensen
Projektleder
jhj@reron.dk

Thomas Stefansen
Projektleder
tks@reron.dk

Dokumentation og Administation

Pia Nielsen

Pia Nielsen
Dokumentations ansvarlig
pia@reron.dk

Gitte Nielsen

Gitte V. Nielsen
Dokumentation & Administration
gitte@reron.dk

Luise Frost

Luise Frost
Dokumentation & Administration
louise@reron.dk

Nicole Nyring

Nicole Nyring
Dokumentation & Administration
nicole@reron.dk

Trine Toft Langballe
Dokumentation & Administration
trine@reron.dk

Bente Thorstensen
Dokumentation & Administration
bente@reron.dk

Kirsten Sejersen
Dokumentation & Administration
kirsten@reron.dk

Andreas Alling-Dam

Andreas Alling-Dam
Koordinator
andreas@reron.dk

Magnus F. Lynggaard

Magnus F. Lynggaard

Studentermedhjælper

Økonomi- og bogholderi

Lone F. Lynggaard

Lone F. Lynggaard
Økonomi og bogholderi
lone@reron.dk

Mathias F. Lynggaard

Mathias F. Lynggaard
Økonomi og bogholderi
mathias@reron.dk

Er du vores nye medarbejder?

Reron får hele tiden flere kunder og opgaver. Derfor har vi ofte brug for flere stabile og dygtige medarbejdere.